Erkek Atlet Korse Slim N Lift Ücretsiz Kargo İmkanıyla!
orjinal erkek atlet korse
erkek atlet korse fiyat

Erkek Atlet Korse Nasıl Giyilir?

Slim N Lift erkek atlet korse kullanımı normal atlet kullanımından farklı değildir. Normal atlet yerine slim'n lift atlet giyebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun tasarlandığından gerek spor yaparken gerekse de günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Erkeklerde kilo problemiyle birlikte ortaya çıkan göbek, sırt ve göğüs bölgesindeki sarkmaları toparlayarak daha fit bir görünüm elde etmek amacıyla yıllardır kullanılmaktadır.

erkek atlet korse nasıl giyilir

Slim N Lift Nasıl Giyilir?

Fit gösteren slim fit atlet korse ile vücudunuzdaki fazlalıkları toparlayarak daha kaslı ve daha fit bir görünüm kazanabilirsiniz. Erkeklerde özellikle göbek bölgesinde görülen yağlanma sonucu oluşan sarkmalar kötü bir görünüme neden olmaktadır. Özellikle spor yapmaya vakit ayıramayan iş hayatı daha yoğun geçen kişiler tarafından sıkça tercih edilen göbek korsesi olarakta bilinen erkek atlet korse, göbek bölgesindeki sarkmaları toparlamamakla birlikte göğüs bölgesindeki yağlanmaları da şekillendirerek daha kaslı bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır.

Erkek Korse Atlet Kumaş Yapısı

Korse atlet, esnek kumaş yapısı sayesinde vücudunuzu sararak kumaşın izin vermediği alanın dışına taşabilecek fazlalıkları toparlayıcı bir görev üstlenmektedir. Dikişsiz olarakta bilinen lazer dikiş yöntemi sayesinde yekpare bir görünüm sağladığından elbisenizin dışından hiçbir şekilde belli olmaz. Şeffaf kıyafetlerin (beyaz gömlek gibi) altında görünse dahi birebir atlet tasarımında olduğundan başkası tarafından korse atlet giydiğiniz kesinlikle anlaşılmaz.

Slim fit korse anında incelme sağladığı için özel günleriniz için de kurtarıcı olabilir. Özel günlerinizde kıyafetinizin altında hiçbir şekilde belli olmadan sizi daha zayıf, daha fit ve daha kaslı gösterir. Göbek bölgesindeki baklava dilimi desenleri sayesinde sanki baklavalarınız varmış gibi sizi kaslı gösterir. Oldukça rahat olduğundan istediğiniz kadar hareket edin hiçbir şekilde terleme yapmadığı gibi toparlayıcı etkisi olmasına rağmen asla sıkmaz.

Erkek Atlet Korse Beden Seçimi

Zayıf gösteren korse atlet slim n lift mikrofiber ve elastan kumaş yapısı sayesinde hava sirkülasyonu daima devam eder. Bu sayede terlemez yapmaz, cildiniz sürekli hava alır, kesinlikle terleme yapmaz. Esnek yapısı sayesinde sizi sıkıp bunaltmaz. Yıllardır geliştirilen bu özel kumaş ve dikiş yöntemi sayesinde gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer korseler gibi sadece dar üretilmez tam bedeninize göredir. Bu sayede kan dolaşımınızı olumsuz etkilemez. İnce, kaliteli ve ileri teknoloji bir kumaş yapısı mevcuttur. Fit gösteren korse bedenleri S, M, L, XL, XXL, XXXL olarak siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur.

Slim N lift atlet beden seçimi göbek çevresinin genişliği esas alınarak belirlenmektedir. Mezura veya metre ile göbek çevresinin genişliği uçtan uca ölçülür ve çıkan sonuca göre beden seçimi rahatlıkla yapılabilir. Normal atlet bedeniniz neyse onu da rahatlıkla seçebilirsiniz.

Slim N Lift Yıkanır mı?

Fit gösteren erkek atlet korse oldukça kaliteli bir kumaştan dikildiği için rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Yıkadıkça çekme yapması gibi bir durum ortaya çıkmadığı gibi deforme olmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Erkek atlet korse ile siz de daha fit, daha kaslı, daha şık görünmek istiyorsanız indirimli fiyatları kaçırmadan hemen slim n lift satın alın...

slim n lift korse sipariş
erkek atlet korse kullanıcı yorumları
Bekir İşgörencevapla

Sipariş verirken beden seçimi konusuna kafamı çok takmıştım ama sipariş verdiğim atletler bugün geldi ve hemen denedim tam istediğim gibi oldu. Normalde L beden giydiğim için L beden sipariş etmiştim sorunsuz teslim aldım gayet de güzel toparladı. Sanki 2-3 kilo birden vermiş gibi oldum baya mutlu etti beni.

Sevcan Özmencevapla

Eşim için fit gösteren atlet korse almak istiyordum ama beden konusunda bir türlü emin olamamıştım. İnternette erkek korse atlet bedeni nasıl seçilir diye araştırma yaparken sitenize denk geldim. Doğru düzgün hiçbir yerde bilgi bulamamıştım sayenizde doğru beden seçimi yapabildim. Evdeki atletlerinin bedenine göre sitenizden indirimli fiyattan 5 tane sipariş verdim. Kapıda teslim alırken ödemesini yapacağım. Kapıda ödeme imkanının olması gerçekten çok güven veriyor. Çok teşekkürler.

Barış Karacacevapla

Slim n lift atlet tipi dikişsiz göbek korsesi kullanmaya yeni başladım. Daha önce hiç bu tarz vücut şekillendirici korse giymemiştim. Başlarda biraz tuhaf geldi ama sonra alıştım şimdi de normal atlet giyemiyorum. Hem göbeği toparlıyor hem de inanılmaz şekilde rahat hissettiriyor. Sizin de göbek bir türlü erimiyorsa slim fit korseyi tavsiye ederim.

İsim veya Nick: Yorum:
erkek atlet korse slim n lift türkiye resmi satış sitesi